Přeskočit na obsah

Mateřská škola Ostrava - Stará Bělá

Putování se skřítky

Prohlášení o přístupnosti webových stránek

Prohlašujeme, že naše webové stránky www.msstarabela.cz, které informují o dění v naší Mateřské škole, Ostrava – Stará Bělá, příspěvková organizace, jsou v souladu se zněním zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Ovládání webu

K přehlednosti našich stránek přispívá především nabídka v horní liště obrazovky. Pomocí grafických tlačítek se lze kdykoliv přepnout na jakoukoliv stránku. V zápatí každé stránky se objevuje informace obsahující adresu, naší organizace, kontakty a záložka důležitých odkazů. Zároveň je zde odkaz na kompletní mapu stránek s odkazy. Na našem webu jsou některé informace poskytovány v jiné, než textové podobě. Cesty na tyto soubory jsou řešeny hypertextovými odkazy přímo v textu. Od běžného textu se liší barvou a podtržením. Tyto informace jsou zpravidla otvírané v novém okně.

Použité formáty

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF: pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader
  • ZIP: některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.
  • JPG: grafický formát standardně podporovaný webovými prohlížeči
  • PNG: grafický formát standardně podporovaný webovými prohlížeč