Vítáme vás po prázdninách v mateřské škole

Mateřská škola Stará Bělá, příspěvková organizace Školka na ulici Blanická Vítáme vás po prázdninách v mateřské škole

Co si dítě přinese s sebou do školky

•  pohodlné oblečení do třídy (kalhoty, tepláky, tričko, sukýnku, šaty..)
  •  bačkory s pevnou patou a neklouzavou podrážkou (ne pantofle, ne černá podrážka)
  •  pevnou obuv nejlépe na suchý zip – na pobyt venku
  •  náhradní oblečení na ven a pokrývka hlavy, může být i obutí (starší věci , u kterých nebude vadit, pokud si je dítě zničí) –  podle počasí
  •  náhradní oblečení do sáčku v šatně (spodní  kalhotky/slipy, ponožky, punčochy, tričko, tepláky…)
  •  děti, které mají  problémy s pomočováním si přinesou  jednorázovou přebalovaní podložku pod prostěradlo
  • co 14 dní čisté pyžamo s poutkem na zavěšení (o kontrolu a výměnu se starají rodiče)
  •  krabičku papírových kapesníků na jedno pololetí

Milí rodiče, oblečení pro Vaše děti volte jednoduché na sebeobsluhu.

Všechny věci dětem podepište ! Děti si je většinou nepoznají.

Nezapomeňte se přihlásit ke stravování u vedoucí školní jídelny v přízemí – vchod   je z boku budovy.