Školní výlet do Bartošovic

Mateřská škola Stará Bělá, příspěvková organizace Nezařazené Školní výlet do Bartošovic

Filozofie našeho školního vzdělávacího programu je pěstovat v dětech kladný vztah k přírodě živé i neživé a její ochraně. Proto logicky  jsme  směřovali cíl  našeho školního výletu k místu, kde se starají o nemocná zvířátka.    Záchranná stanice v Bartošovicích slouží jako nemocnice pro divoká zvířata a byla vůbec prvním zařízením tohoto charakteru ve střední Evropě.

Zabývá se ekologickou výchovou a osvětou a v areálu záchranné stanice uvedli do provozu nové návštěvnické středisko- Dům přírody Poodří.

Všem se nám tam moc líbilo. Krásné prostředí , poutavý naučný program, kde si děti ověřily své znalosti z mateřské školy .